Maç Takvimi ve Skorlar

Takım Takım Lig / Kategori Tarih Saat Salon/Yer Sonuç
BETA SPOR Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Küçük Kızlar 25 KASIM Pazar 17:00 Balçova Spor Salonu
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs GÖZTEPE İzmir Ligi Midi Kızlar 24 KASIM Cumartesi 12:00 Halkapınar Spor Salonu
BETA SPOR Bornova Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Midi Kızlar 24 KASIM Cumartesi 14:00 Gaziemir Spor Salonu
BETA SPOR Bornova Kampüs TORBALI BELEDİYE İzmir Ligi Yıldız Kızlar 24 KASIM Cumartesi 12:30 Gaziemir Spor Salonu
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 23 KASIM Cuma 20:00 İztik Spor Salonu
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 23 KASIM Cuma 18:30 İztik Spor Salonu
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Yıldız Kızlar 22 KASIM Perşembe 20:00 Atatürk Spor Salonu
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Küçük Kızlar 18 KASIM Pazar 12:30 İztik Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs TORBALI BELD. Süper Lİg Midi Kızlar 18 KASIM Pazar 13:00 Balçova Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs FORZA SK İzmir Ligi Küçük Kızlar 17 KASIM Cumartesi 14:00 Gaziemir Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR VOLLEY Süper Lig Genç Kızlar 16 KASIM Cuma 20:00 İztik Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR VOLLEY İzmir Ligi Küçük Kızlar 16 KASIM Cuma 18:30 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs IŞIKKENT İzmir Ligi Yıldız Kızlar 15 KASIM Perşembe 18:30 Atatürk Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs Küçük A DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 12 KASIM Salı 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR SPOR Süper Lig Yıldız Kızlar 12 KASIM Pazartesi 18:30 Atatürk Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL İzmir Ligi Küçük Kızlar 11 KASIM Pazar 13:00 Gaziemir Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs B Takım NARLIDETE BELD. İzmir Ligi Küçük Kızlar 9 KASIM Cuma 18:30 Gaziemir Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs T.F.L. ALTEKMA Süper Lig Yıldız Kızlar 9 KASIM Cuma 20:00 Balçova Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs B Takım ÖZATEŞ İzmir Ligi Küçük Kızlar 9 KASIM Cuma 18:30 Balçova Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 7 KASIM Çarşamba 20:00 Gaziemir Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs NETA İzmir Ligi Yıldız Kızlar 5 KASIM Pazartesi 20:00 İztik Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BETA SPOR Çiğli Kampüs Süper Lig Küçük Kızlar 5 KASIM Pazartesi 18:30 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL İzmir Ligi Küçük Kızlar 4 KASIM Pazar Saat 12:00 İztik Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BASEK İzmir Ligi Küçük Kızlar 4 Kasım Pazar 15:30 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs BEST GELİŞİM İzmir Ligi Yıldız Kızlar 2 Kasım Cuma 18:30 Atatürk Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Süper Lig Yıldız Kızlar 1 Kasım Perşembe 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs ROTA KOLEJİ İzmir Ligi Küçük Kızlar 31 Ekim Çarşamba 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 29 Ekim Pazartesi 19:00 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs URLA G.S.K. İzmir Ligi Yıldız Kızlar 28 Ekim Pazar 15:30 Gaziemir Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Küçük Kızlar 23 Ekim Salı 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs MAVİŞEHİR İzmir Ligi Küçük Kızlar 22 Ekim Pazartesi 18:30 İztik Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BORNOVA BELD. İzmir Ligi Küçük Kızlar 21 Ekim Pazar 12:00 İztik Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR URLA G.S.K. İzmir Ligi Küçük Kızlar 20 Ekim Cumartesi 11:30 Gaziemir Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Bornova Kampüs GÖZTEPE Süper Lig Midi Kızlar 20 Ekim Cumartesi 17:00 Balçova Spor Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs MAVİŞEHİR Süper Lig Küçük Kızlar 18 Ekim Perşembe 18:30 Atatürk Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Genç Kızlar 17 Ekim Çarşamba 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs D.S.İ. Süper Lig Küçük Kızlar 17 Ekim Çarşamba 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs BASEK İzmir Ligi Yıldız Kızlar 14 Ekim Pazar 17:30 Gaziemir Spor Salonu 2-3
BETA SPOR Bornova Kampüs NARLIDERE BELD. Süper Lig Midi Kızlar 13 Ekim Cumartesi 16:30 Gaziemir Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Küçük Kızlar 12 Ekim Cuma 18:30 Balçova Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BAYRAKLI BELD. Süper Lig Yıldız Kızlar 8 Ekim Pazartesi 20:00 Atatürk Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs FORZA Süper Lig Midi Kızlar 6 Ekim Cumartesi 11:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs D.E.Ü.G.S.K. Süper Lig Küçük Kızlar 5 Ekim Cuma 18:30 Balçova Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs GÖZTEPE Süper Lig Küçük Kızlar 5 Ekim Cuma 18:30 Halkapınar Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR İzmir Ligi Küçük Kızlar 3 Ekim Çarşamba 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞKOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELD. Süper Lig Genç Kızlar 3 Ekim Çarşamba 18:30 Balçova Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BORNOVA BELD. Süper Lig Yıldız Kızlar 2 Ekim Salı 18:30 Atatürk Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs ANKA Süper Lig Küçük Kızlar 28 Eylül Cuma 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Süper Lig Genç Kızlar 27 Eylül Perşembe 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Süper Lig Yıldız Kızlar 25 Eylül Salı 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-1