Maç Takvimi ve Skorlar

Takım Takım Lig / Kategori Tarih Saat Salon/Yer Sonuç
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs EGE VOLEYBOL İzmir Ligi Midi Kızlar 28 MAYIS Salı 20:00 Atatürk Voleybol Salonu
BETA SPOR Çiğli Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Midi Kızlar 28 MAYIS Salı 18:30 Atatürk Voleybol Salonu
BETA SPOR Çiğli Kampüs ARKAS İzmir Ligi Midi Kızlar 25 MAYIS Cumartesi 11:00 Halkapınar Spor Salonu
BETA SPOR Bornova Kampüs MARLA EGE İzmir Ligi Yıldız Kızlar 18 MAYIS Cumartesi 11:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Midi Kızlar 14 MAYIS Salı 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 12 MAYIS Pazar 16:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL Gelişim Ligi Mini Kızlar B Grubu 12 MAYIS Pazar 15:30 Atatürk Voleybol Salonu 2-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs EGE VOLEYBOL İzmir Ligi Midi Kızlar 11 MAYIS Cumartesi 14:30 Halkapınar Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs TORBALI BELEDİYE Gelişim Ligi Mini Kızlar B Grubu 11 MAYIS Cumartesi 15:30 Atatürk Voleybol Salonu 2-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs K.S.K. Gelişim Ligi Mini Kızlar B Grubu 11 MAYIS Cumartesi 13:30 Atatürk Voleybol Salonu 2-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs İZ.GENÇLİK S.M. Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 9 MAYIS Perşembe 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs ARKAS İzmir Ligi Midi Kızlar 7 MAYIS Salı 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs İzmir Ligi Midi Kızlar 5 MAYIS Pazar 11:00 İztik Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs EGE VOLEYBOL Gelişim Ligi Küçük Kızlar 2 MAYIS Perşembe 20:00 Halkapınar Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs EGE VOLEYBOL İzmir Ligi Midi Kızlar 2 MAYIS Perşembe 18:30 Halkapınar Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Midi Kızlar 28 NİSAN Pazar 12:00 İztik Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR VOLLEY İzmir Ligi Küçük Kızlar 26 NİSAN Cuma 20:00 Halkapınar Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs ALTAY Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 26 NİSAN Cuma 20:00 Gaziemir Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs İzmir Ligi Küçük Kızlar 26 NİSAN Cuma 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs ARKAS İzmir Ligi Midi Kızlar 21 NİSAN Pazar 14:30 İztik Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs ARKAS Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 21 NİSAN Pazar 12:30 İztik Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs BAYRAKLI BELD. İzmir Ligi Küçük Kızlar 21 NİSAN Pazar 11:00 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs GÜZELBAHÇE BELD. Gelişim Ligi Küçük Kızlar 20 NİSAN Cumartesi 15:00 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs ÇEŞME BELEDİYE İzmir Ligi Yıldız Kızlar 19 NİSAN Cuma 18:30 Balçova Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs İZMİR VOLLEY İzmir Ligi Küçük Kızlar 18 NİSAN Perşembe 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Midi Kızlar 14 NİSAN Pazar 13:30 İztik Spor Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs BATI YAKA-B Gelişim Ligi Midi Kızlar 14 NİSAN Pazar 14:30 Gaziemir Spor Salonu 2-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs FABRİKA VOLEYBOL Gelişim Ligi Küçük Kızlar 13 NİSAN Cumartesi 14:30 Halkapınar Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs BEST GELİŞİM Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 10 NİSAN Çarşamba 18:30 Balçova Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs ARKAS İzmir Ligi Midi Kızlar 7 NİSAN Pazar 13:30 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs BEST GELİŞİM İzmir Ligi Yıldız Kızlar 7 NİSAN Pazar 16:00 Gaziemir Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs EGE VOLEYBOL İzmir Ligi Midi Kızlar 7 NİSAN Pazar 16:00 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs İZMİR VOLLEY Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 6 NİSAN Cumartesi 16:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs ÖZATEŞ Gelişim Ligi Midi Kızlar 6 NİSAN Cumartesi 16:00 Balçova Spor Salonu 2-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs ARKAS Gelişim Ligi Küçük Kızlar 5 NİSAN Cuma 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Yıldız Kızlar 1 NİSAN Pazartesi 20:00 Balçova Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL Gelişim Ligi Midi Kızlar 30 MART Cumartesi 14:30 Halkapınar Spor Salonu 1-2
BETA SPOR Bornova Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Yıldız Kızlar 29 MART Cuma 20:00 İztik Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs BETA SPOR Çiğli Kampüs İzmir Ligi Midi Kızlar 29 MART Cuma 18:30 İztik Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs NETA İzmir Ligi Küçük Kızlar 24 MART Pazar 14:00 İztik Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs T.F.L. ALTEKMA İzmir Ligi Midi Kızlar 24 MART Pazar 12:00 İztik Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BETA SPOR Çiğli Kampüs Süper Lig Küçük Kızlar 24 MART Pazar 10:30 İztik Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs D.S.İ. Gelişim Ligi Midi Kızlar 23 MART Cumartesi 11:00 Halkapınar Spor Salonu 0-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Yıldız Kızlar 22 MART Cuma 18:30 Gaziemir Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Genç Kızlar 19 MART Salı 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 1-3
BETA SPOR Bornova Kampüs BAYRAKLI BELEDİYE İzmir Ligi Küçük Kızlar 18 MART Pazartesi 20:00 İztik Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Küçük Kızlar 18 MART Pazartesi 18:30 İztik Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Yıldız Kızlar 17 MART Pazar 15:30 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs IŞIKKENT Süper Lig Midi Kızlar 17 MART Pazar 14:00 İztik Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs MARLA EGE İzmir Ligi Midi Kızlar 16 MART Cumartesi 16:30 Balçova Spor Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Küçük Kızlar 16 MART Cumartesi 15:30 Atatürk Voleybol Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Yıldız Kızlar 15 MART Cuma 18:30 İztik Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Genç Kızlar 13 MART Çarşamba 20:00 Balçova Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs BEST GELİŞİM İzmir Ligi Midi Kızlar 12 MART Salı 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs ARKAS İzmir Ligi Midi Kızlar 10 MART Pazar 14:00 İztik Spor Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOST SPOR Gelişim Ligi Midi Kızlar 10 MART Pazar 13:30 Atatürk Voleybol Salonu 2-0
BETA SPOR Bornova Kampüs TORBALI BELEDİYE İzmir Ligi Midi Kızlar 9 MART Cumartesi 13:00 Halkapınar Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs ANKA İzmir Ligi Midi Kızlar 8 MART Cuma 20:00 İztik Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İzmir Ligi Küçük Kızlar 8 MART Cuma 18:30 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Gelişim Ligi Küçük Kızlar 7 MART Perşembe 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Küçük Kızlar 5 MART Salı 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 2-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Küçük Kızlar 4 MART Pazartesi 18:30 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOST SPOR Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 4 MART Pazartesi 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ANKA İzmir Ligi Küçük Kızlar 3 MART Pazar 13:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs NARLIDERE BELEDİYE Süper Lig Midi Kızlar 3 MART Pazar 12:00 Gaziemir Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 2 MART Cumartesi 15:00 Halkapınar Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Küçük Kızlar 1 MART Cuma 18:30 İztik Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs EGE VOLEYBOL İzmir Ligi Midi Kızlar 1 MART Cuma 18:30 Halkapınar Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 28 ŞUBAT Perşembe 20:00 Halkapınar Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Yıldız Kızlar 25 ŞUBAT Pazartesi 20:00 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs NETA İzmir 2. Lig Küçük Kızlar 25 ŞUBAT Pazartesi 18:30 İztik Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs GELİŞİM KOLEJİ İzmir Ligi Midi Kızlar 24 ŞUBAT Pazar 15:00 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs ARKAS Süper Lig Midi Kızlar 24 ŞUBAT Pazar 13:30 İztik Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs ARDA ELİT Gelişim Ligi Midi Kızlar 24 ŞUBAT Pazar 11:00 İztik Spor Salonu 2-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Midi Kızlar 24 ŞUBAT Pazar 12:30 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Küçük Kızlar 23 ŞUBAT Cumartesi 10:30 Halkapınar Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 23 ŞUBAT Cumartesi 15:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs URLA G.S.K. Gelişim Ligi Midi Kızlar 23 ŞUBAT Cumartesi 14:00 Gaziemir Spor Salonu 2-0
BETA SPOR Bornova Kampüs GELİŞİM KOLEJİ İzmir Ligi Yıldız Kızlar 22 ŞUBAT Cuma 20:00 Halkapınar Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 21 ŞUBAT Perşembe 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs EGE ÜNİ. G.S.K. Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 20 ŞUBAT Çarşamba 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs ALTAY Gelişim Ligi Yıldız Kızlar 19 ŞUBAT Salı 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Yıldız Kızlar 18 ŞUBAT Pazartesi 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL Süper Lig Midi Kızlar 17 ŞUBAT Pazar 13:00 Gaziemir Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ İzmir Ligi Küçük Kızlar 17 ŞUBAT Pazar 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs T.F.L. ALTEKMA İzmir Ligi Midi Kızlar 16 ŞUBAT Cumartesi 11:30 Halkapınar Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs ANKA İzmir Ligi Küçük Kızlar 16 ŞUBAT Cumartesi 16:30 Halkapınar Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Genç Kızlar 12 ŞUBAT Salı 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Yıldız Kızlar 11 ŞUBAT Pazartesi 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 1-3
BETA SPOR Bornova Kampüs IŞIKKENT Süper Lig Midi Kızlar 10 ŞUBAT Pazar 12:30 İztik Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Küçük Kızlar 10 ŞUBAT Pazar 11:00 İztik Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Bornova Kampüs BEST GELİŞİM İzmir Ligi Yıldız Kızlar 7 ŞUBAT Çarşamba 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Küçük Kızlar 5 ŞUBAT Salı 20:00 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Genç Kızlar 5 ŞUBAT Salı 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Yıldız Kızlar 4 ŞUBAT Pazartesi 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 2-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOST SPOR İzmir Ligi Midi Kızlar 3 ŞUBAT Pazar 12:00 Gaziemir Spor Salonu 2-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs TORBALI BELEDİYE İzmir Ligi Midi Kızlar 19 OCAK Cumartesi 11:00 Gaziemir Spor Salonu 2-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Küçük Kızlar 19 OCAK Cumartesi 16:00 Gaziemir Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs ARKAS İzmir Ligi Midi Kızlar 19 OCAK Cumartesi 13:15 Atatürk Voleybol Salonu 1-2
BETA SPOR Bornova Kampüs TORBALI BELEDİYE Süper Lig Midi Kızlar 18 OCAK Cuma 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs EGE VOLEYBOL İzmir Ligi Yıldız Kızlar 17 OCAK Perşembe 20:00 Balçova Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Küçük Kızlar 16 OCAK Çarşamba 20:00 Balçova Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Genç Kızlar 16 OCAK Çarşamba 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Yıldız Kızlar 14 OCAK Pazartesi 20:00 Gaziemir Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Bornova Kampüs NARLIDERE BELEDİYE Süper Lig Midi Kızlar 12 OCAK CUMARTESİ 17:00 Balçova Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs İzmir Ligi Küçük Kızlar 12 OCAK Cumartesi 13:00 Gaziemir Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs GELİŞİM KOLEJİ İzmir Ligi Küçük Kızlar 11 OCAK Cuma 19:30 Balçova Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Yıldız Kızlar 10 OCAK Perşembe 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL Süper Lig Midi Kızlar 9 OCAK Çarşamba 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 8 OCAK Salı 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ARKAS Süper Lig Küçük Kızlar 7 OCAK Pazartesi 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 7 OCAK Pazartesi 18:30 Balçova Spor Salonu 2-3
BETA SPOR Bornova Kampüs ARKAS Süper Lig Midi Kızlar 6 OCAK Pazar 12:30 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ İzmir Ligi Midi Kızlar 6 OCAK Pazar 11:30 İztik Spor Salonu 0-2
BETA SPOR Bornova Kampüs URLA G.S.K. İzmir Ligi Yıldız Kızlar 4 OCAK Cuma 20:00 Balçova Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Küçük Kızlar 3 OCAK Perşembe 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 3 OCAK Perşembe 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BORNOVA BELEDİYE Süper Lig Yıldız Kızlar 2 OCAK Çarşamba 18:30 Balçova Spor Salonu 2-3
BETA SPOR Çiğli Kampüs BERGAMA BELEDİYE İzmir Ligi Midi Kızlar 30 ARALIK Pazar 13:00 İztik Spor Salonu 2-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs MARLA EGE İzmir Ligi Midi Kızlar 29 ARALIK Cumartesi 17:00 Gaziemir Spor Salonu 2-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs IŞIKKENT Süper Lig Yıldız Kızlar 27 ARALIK Perşembe 20:00 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs PROFİT Süper Lig Küçük Kızlar 24 ARALIK Pazartesi 20:00 Balçova Spor Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs BALÇOVA BELEDİYE Süper Lig Küçük Kızlar 24 ARALIK Pazartesi 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ SPOR Gaziemir Kampüs EGE VOLEYBOL İzmir Ligi Midi Kızlar 23 ARALIK Pazar 16:00 Gaziemir Spor Salonu 0-2
BETA SPOR Bornova Kampüs K. S. K. Süper Lig Midi Kızlar 23 ARALIK Pazar 11:30 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs D.E.Ü.G.S.K. İzmir Ligi Midi Kızlar 22 ARALIK Cumartesi 15:45 Gaziemir Spor Salonu 2-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs D.S.İ. İzmir Ligi Midi Kızlar 22 ARALIK Cumartesi 14:15 Halkapınar Spor Salonu 0-2
BETA SPOR Bornova Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL İzmir Ligi Yıldız Kızlar 15 ARALIK Cumartesi 16:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs İZMİR SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 20 ARALIK Perşembe 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs D.E.Ü.G.S.K. Süper Lig Küçük Kızlar 20 ARALIK Perşembe 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 19 ARALIK Çarşamba 20:00 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BALÇOVA BELD. TRML. Süper Lig Yıldız Kızlar 17 ARALIK Pazartesi 18:30 Balçova Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL Süper Lig Midi Kızlar 15 ARALIK Cumartesi 15:00 Gaziemir Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çİğli Kampüs K.S.K. Süper Lig Genç Kızlar 13 ARALIK Perşembe 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çİğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Küçük Kızlar 13 ARALIK Perşembe 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 12 ARALIK Çarşamba 20:00 Balçova Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs T.F.L. ALTEKMA Süper Lig Yıldız Kızlar 10 ARALIK Pazartesi 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs GÖZTEPE İzmir Ligi Yıldız Kızlar 9 ARALIK Pazar 17:00 Atatürk Voleybol Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs BEST GELİŞİM İzmir Ligi Midi Kızlar 9 ARALIK Pazar 16:00 Atatürk Spor Salonu 2-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Küçük Kızlar 9 ARALIK Pazar 11:30 İztik Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs İZMİR B.B. İzmir Ligi Midi Kızlar 8 ARALIK Cumartesi 12:30 Gaziemir Spor Salonu 2-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Süper Lig Yıldız Kızlar 7 ARALIK Cuma 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TORBALI BELEDİYE İzmir Ligi Küçük Kızlar 7 ARALIK Cuma 18:30 Gaziemir Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR VOLLEY Süper Lig Genç Kızlar 6 ARALIK Perşembe 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs IŞIKKENT Süper Lig Küçük Kızlar 1 ARALIK Cumartesi 15:30 Gaziemir Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 28 KASIM Çarşamba 20:00 Gaziemir Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Bornova Kampüs BEST GELİŞİM İzmir Ligi Küçük Kızlar 26 KASIM Pazartesi 18:30 Atatürk Voleybol Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR B.Ş.B. Süper Lig Yıldız Kızlar 27 KASIM Salı 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Bornova Kampüs İZMİR VOLLEY İzmir Ligi Midi Kızlar 24 KASIM Cumartesi 16:00 Gaziemir Spor Salonu 2-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Küçük Kızlar 25 KASIM Pazar 17:00 Balçova Spor Salonu 3-2
BETA SPOR Bornova Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Midi Kızlar 24 KASIM Cumartesi 14:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs TORBALI BELEDİYE İzmir Ligi Yıldız Kızlar 24 KASIM Cumartesi 12:30 Gaziemir Spor Salonu 1-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 23 KASIM Cuma 20:00 İztik Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 23 KASIM Cuma 18:30 İztik Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR Süper Lig Yıldız Kızlar 22 KASIM Perşembe 20:00 Atatürk Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Küçük Kızlar 18 KASIM Pazar 12:30 İztik Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs TORBALI BELD. Süper Lİg Midi Kızlar 18 KASIM Pazar 13:00 Balçova Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs FORZA SK İzmir Ligi Küçük Kızlar 17 KASIM Cumartesi 14:00 Gaziemir Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR VOLLEY Süper Lig Genç Kızlar 16 KASIM Cuma 20:00 İztik Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR VOLLEY İzmir Ligi Küçük Kızlar 16 KASIM Cuma 18:30 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs IŞIKKENT İzmir Ligi Yıldız Kızlar 15 KASIM Perşembe 18:30 Atatürk Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs Küçük A DOST SPOR Süper Lig Küçük Kızlar 12 KASIM Salı 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR SPOR Süper Lig Yıldız Kızlar 12 KASIM Pazartesi 18:30 Atatürk Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs B Takım NARLIDETE BELD. İzmir Ligi Küçük Kızlar 9 KASIM Cuma 18:30 Gaziemir Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs T.F.L. ALTEKMA Süper Lig Yıldız Kızlar 9 KASIM Cuma 20:00 Balçova Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs B Takım ÖZATEŞ İzmir Ligi Küçük Kızlar 9 KASIM Cuma 18:30 Balçova Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ROTA KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 7 KASIM Çarşamba 20:00 Gaziemir Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs NETA İzmir Ligi Yıldız Kızlar 5 KASIM Pazartesi 20:00 İztik Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BETA SPOR Çiğli Kampüs Süper Lig Küçük Kızlar 5 KASIM Pazartesi 18:30 İztik Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL İzmir Ligi Küçük Kızlar 4 KASIM Pazar Saat 12:00 İztik Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BASEK İzmir Ligi Küçük Kızlar 4 Kasım Pazar 15:30 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs BEST GELİŞİM İzmir Ligi Yıldız Kızlar 2 Kasım Cuma 18:30 Atatürk Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Süper Lig Yıldız Kızlar 1 Kasım Perşembe 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs GELİŞİM KOLEJİ Süper Lig Genç Kızlar 29 Ekim Pazartesi 19:00 İztik Spor Salonu 0-3
BETA SPOR Bornova Kampüs URLA G.S.K. İzmir Ligi Yıldız Kızlar 28 Ekim Pazar 15:30 Gaziemir Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Bornova Kampüs MAVİŞEHİR İzmir Ligi Küçük Kızlar 22 Ekim Pazartesi 18:30 İztik Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BORNOVA BELD. İzmir Ligi Küçük Kızlar 21 Ekim Pazar 12:00 İztik Spor Salonu 1-3
BETA SPOR Bornova Kampüs GÖZTEPE Süper Lig Midi Kızlar 20 Ekim Cumartesi 17:00 Balçova Spor Salonu 3-2
BETA SPOR Çiğli Kampüs MAVİŞEHİR Süper Lig Küçük Kızlar 18 Ekim Perşembe 18:30 Atatürk Spor Salonu 2-3
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Genç Kızlar 17 Ekim Çarşamba 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs D.S.İ. Süper Lig Küçük Kızlar 17 Ekim Çarşamba 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs BASEK İzmir Ligi Yıldız Kızlar 14 Ekim Pazar 17:30 Gaziemir Spor Salonu 2-3
BETA SPOR Bornova Kampüs NARLIDERE BELD. Süper Lig Midi Kızlar 13 Ekim Cumartesi 16:30 Gaziemir Spor Salonu 3-2
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs ÖZATEŞ Süper Lig Küçük Kızlar 12 Ekim Cuma 18:30 Balçova Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BAYRAKLI BELD. Süper Lig Yıldız Kızlar 8 Ekim Pazartesi 20:00 Atatürk Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Bornova Kampüs FORZA Süper Lig Midi Kızlar 6 Ekim Cumartesi 11:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs D.E.Ü.G.S.K. Süper Lig Küçük Kızlar 5 Ekim Cuma 18:30 Balçova Spor Salonu 3-0
BETA SPOR Çiğli Kampüs GÖZTEPE Süper Lig Küçük Kızlar 5 Ekim Cuma 18:30 Halkapınar Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs DOST SPOR İzmir Ligi Küçük Kızlar 3 Ekim Çarşamba 18:30 Gaziemir Spor Salonu 0-3
İZMİR YÜKSELİŞKOLEJİ Çiğli Kampüs İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELD. Süper Lig Genç Kızlar 3 Ekim Çarşamba 18:30 Balçova Spor Salonu 3-1
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs BORNOVA BELD. Süper Lig Yıldız Kızlar 2 Ekim Salı 18:30 Atatürk Spor Salonu 3-1
BETA SPOR Çiğli Kampüs ANKA Süper Lig Küçük Kızlar 28 Eylül Cuma 20:00 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Süper Lig Genç Kızlar 27 Eylül Perşembe 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-0
İZMİR YÜKSELİŞ KOLEJİ Çiğli Kampüs TRABZON GÜCÜ Süper Lig Yıldız Kızlar 25 Eylül Salı 18:30 Gaziemir Spor Salonu 3-1